Aktualności

Office 2019 już jest

Office 2019 już jest

Nowe "pudełkowe" wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access i Publisher to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Oferta ta jest przygotowana dla użytkowników, którzy nie przeszli całkowicie do chmury, aby używać Office 365 i otrzymywać stałe aktualizacje. Wszystkie nowości w Office 2019 stanowią podzbiór długiej listy funkcjonalności, które były sukcesywnie dodawane do Office 365 ProPlus przez ostatnie trzy lata. Office 2019 to wydanie jednorazowe, zawierające zbiór aplikacji i funkcji, które nie podlegają aktualizacjom na wzór Office 365.

Office 2019 stał się dziś ogólnodostępny, co oznacza, że zakończyła się jego faza rozwojowa. Dostępność na dzień dzisiejszy wygląda jednak tak, że:

  • Klienci komercyjni volume license (zaufani) mogą zyskać dostęp do Office 2019 już dzisiaj.
  • Office 2019 stanie się dostępny dla wszystkich klientów - komercyjnych i konsumenckich - w ciągu najbliższych kilku tygodni.
Źródło: Centrumxp.pl
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem