TABLICE I MONITORY INTERAKTYWNE

Posiadamy w swojej ofercie tablice i monitory interaktywne wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem do zarządzania i rozpoznawania pisma odręcznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Urządzenia te przeznaczone są dla nowoczesnych placówek naukowych, instytutów oraz biur. Znacznie ułatwiają i uprzyjemniają prowadzenie prezentacji czy lekcji w szkołach. Dostępne w szerokiej gamie typów i rozmiarów.


Tablice interaktywne Interwrite - tablice tego producenta to precyzyjne i wygodne urządzenia, pozwalające na bezproblemowe podłączanie oraz dające możliwość pracy przy tablicy dwóch osób w tym samym czasie. Tablice Interwrite to rozwiązanie, które znakomicie sprawdziło się w 500 000 klas w 90 krajach.

Poniżej zamieszczamy dodatkowe informacje na temat tablic Interwrite:

Tablice DualBoard - opinia członka Polskiego Towarzystwa Dysleksji


Tablice DualBoard - prezentacjaTablice DualBoard - broszura informacyjna


Tablice TouchBoard - broszura informacyjna
Tablica interaktywna Interwrite DualBoard
- została zaprojektowana specjalnie dla potrzeb edukacji. W prosty i ciekawy sposób umożliwia przedstawienie całej klasie materiałów multimedialnych oraz w dowolnej chwili nanoszenie na nich własnych uwag, adnotacji, rysunków. Stwarza Nauczycielowi możliwość prowadzenia lekcji, obsługiwania komputera i kontrolowania pracy uczniów stojąc bezpośrednio przy tablicy.

Technologia elektromagnetyczna pasywna, w której działa tablica gwarantuje niezawodność i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Powierzchnia tablicy nie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego. Użytkownik może ponadto opierać np. rękę na tablicy, nie zakłócając jej pracy.

Pisaki Interwrite posiadają funkcję prawego i lewego przycisku myszy komputerowej oraz funkcję podwójnego kliknięcia. Trwała konstrukcja tablicy zapewnia bezawaryjną eksploatację przez wiele lat, a ewentualne rysy nie przeszkadzają w działaniu urządzenia. Tablica może pracować także jak normalna tablica suchościeralna!

Tablica DualBoard posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji.


Tablica interaktywna Interwrite TouchBoard
- to dotykowa tablica interaktywna wykonana w technologii pozycjonowania w podczerwieni, która może być obsługiwana za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika.

Cechuje ją wysoka rozdzielczość zapewniająca dużą dokładność pracy na tablicy, dzięki czemu przewyższa inne produkty działające w technologii dotykowej.

Powierzchnia TouchBoarda jest całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej struktura gwarantuje brak refleksów podczas projekcji. Trwała i sztywna konstrukcja tablicy zaprojektowana została specjalnie do pracy w szkole. Może być używana w roli klasycznej tablicy suchościeralnej.W ofercie posiadamy tablice takich renomowanych producentów jak:Żeby otrzymać więcej informacji o tablicach interaktywnych wyślij wiadomość na biuro@kombit.poznan.pl


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem