O firmie
KOMBIT jest firmą działającą od 1991 roku (obecnie od roku 2013 przekształcona w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k. ).

Firma na początku działalności zajmowała się serwisem, dystrybucją sprzętu komputerowego, produkcją komputerów a także wdrażaniem systemów komputerowych i programów.

Prowadzimy kompleksową obsługę firm, którym oferujemy stałą opiekę informatyczną w postaci umów serwisowych oraz projektowanie i realizację projektów sieciowych.

Obecnie oprócz w/w działań wprowadziliśmy dużo więcej usług ułatwiających pracę klientom oraz zapewniających bezpieczeństwo. Prowadzimy również doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji.

Budujemy pod zamówienie Klienta różne rozwiązania, począwszy od małych komputerków (10x10cm) po zaawansowane cluster’y i serwery kasetowe (Intel Modular Server ).

Posiadamy umowy partnerskie oraz certyfikaty największych dostawców w branży IT (Dell, Lenovo, HP, IBM, Intel, Fujitsu, Microsoft, Esset, Symantec, VMware, Cyberoam, Netasq).

NASZE REFERENCJE

Politechnika Poznańska 2013
Powiat Opoczyński
Urząd Miejski - Śrem
Politechnika Poznańska 2012
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem