Aktualności

Office 2019 w wersji Commercial Preview

Office 2019 w wersji Commercial Preview

Microsoft poinformował, że aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, Project, Visio i OneNote stały się dostępne w wersjach Commercial Preview.

Zupełnie nowa wersja Office wiąże się oczywiście z całym wachlarzem zmian. Spataro wspomina choćby o usprawnionej obsłudze pióra dotykowego (Windows Ink), a więc o przemieszczającym się "piórniku", czułości na nacisk, efektach związanych z pochyleniem czy "powtarzaniem" tego, co za pomocą pióra nanosimy. Spodziewać się należy też nowych funkcji Excela, nowych rodzajów wykresów i integracji z Power BI. PowerPoint zostanie z kolei wzbogacony o wysokiej jakości efekty upiększające prezentacje, takie jak Morph i Zoom. Warto tu przypomnieć, że z funkcji tych mogą już korzystać subskrybenci Office 365, ale nie dotarły one do Office 2016. Nowa wersja pakietu to również parę nowości dla administratorów, w tym usprawniona technologia Click-to-Run (C2R).


Źródło: Centrumxp.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem