Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
MONITORY PUBLIC DISPLAY I Z PLAYEREM HD

Monitory Public Display i monitory z Playerem HD znajdują zastosowanie w centrach handlowych, dworcach, lotniskach, hotelach, itp. czyli tam, gdzie potrzebny jest przekaz informacji lub reklamy szerokiemu gronu odbiorców.


Kliknij na obrazek, aby obejrzeć materiał lub prezentację:

Goodview Digital Signage - prezentacja
Monitory Public Display - doskonałe rozwiązanie do celów informacyjno-reklamowych, centrów handlowych i sal konferencyjnych - przede wszystkim tam, gdzie monitor nie musi pracować w trybie ciągłym. Oferujemy dużą gamę monitorów renomowanych marek: LG, Nec.

Monitory z Playerem HD - urządzenia firmy Goodview wyposażone w czytnik kart pamięci lub za pomocą oprogramowania offline - harmonogram reklamy można wówczas skopiować do wewnętrznej pamięci urządzenia poprzez port USB np. z pendrive`a.


W ofercie posiadamy monitory dotykowe m. in. takich renomowanych producentów jak:Żeby otrzymać więcej informacji wyślij wiadomość na biuro@kombit.poznan.pl