Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
MONITORY DOTYKOWE

Posiadamy w swojej ofercie zarówno gotowe monitory dotykowe renomowanych firm, takich jak Nec i Samsung, ale także rozwiązania tworzone specjalnie na zamówienie (o przekątnej od 19" do nawet 100"). Dzięki nim otrzymasz dokładnie to, co jest Ci potrzebne - nie przepłacisz za zbędne funkcjonalności, a dostaniesz produkt, którego nie ma w standardowej ofercie żaden producent.

Zobacz witryny informacyjne i prezentacje przedstawiające produkty z naszej oferty. Kliknij na obrazek aby zobaczyć szczegóły.

Nec - Touch Large Format Displays


Nec - Touch Large Format Displays - prezentacjaSamsung - SMART Signage Series
Monitory dotykowe Nec -jest to doskonałe rozwiązanie do wszystkich zastosowań interaktywnych wymagających technologii dotykowej: jako interaktywne tablice informacyjne w handlu oraz interaktywne wielkoformatowe białe tablice na potrzeby szkoleń i zebrań firmowych.

Monitory dotykowe Samsung - gotowe rozwiązania przeznaczone dla potrzeb biznesu - handlu, prezentacji, reklamy. Do wielu monitorów dostępne są opcjonalne nakładki dotykowe Touchscreen Overlay.


W ofercie posiadamy monitory dotykowe m. in. takich renomowanych producentów jak:Żeby otrzymać więcej informacji wyślij wiadomość na biuro@kombit.poznan.pl