Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
PROJEKTORY

W naszej ofercie posiadamy projektory uznanych marek, takich jak Epson, Nec, Hitachi. Urządzenia idealnie nadają się do zastosowania w placówkach oświatowych, biurach, salach konferencyjnych i domach. Dzięki nim prowadzenie konferencji, lekcji czy prezentacji multimedialnej będzie przyjemne i łatwe, a możliwości - potężne.

Zobacz witryny informacyjne i prezentacje przedstawiające produkty firm Epson, Nec i Hitachi. Kliknij na obrazek aby zobaczyć szczegóły.

Epson - strona producenta


Nec - strona producentaHitachi - strona producenta


Hitachi - prezentacja Interactive ProjectorProjektory Epson - wysokiej jakości, niezawodne rozwiązania do każdych zastosowań. Bardzo bogaty wybór urządzeń, cenionych na całym świecie za doskonałą jakość i prostotę obsługi.

Projektory Nec - szeroka oferta projektorów NEC obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez tanie projektory 3D, projektory biznesowe i krótkodystansowe, aż po urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Projektory Hitachi - nowa generacja projektorów Hitachi wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi świata biznesu i edukacji. Przenośne projektory wyposażone w technologię krótkiej projekcji Ultra Short Throw zapewniają niezrównaną czystość i jasność obrazu, jednocześnie umożliwiając praktyczne i uniwersalne zastosowania. Nasze projektory wyposażone są w szereg funkcji zabezpieczających przed kradzieżą oraz mogą być szybko podłączane do sieci firmowej lub uczelnianej, ułatwiając konserwację i użytkowanie.


W ofercie posiadamy projektory m. in. takich renomowanych producentów jak:Żeby otrzymać więcej informacji wyślij wiadomość na biuro@kombit.poznan.pl